Pizza Portofino
Вистинскиот специјалитет на нашата пицерија. Оригинална пица домашен сос од домати Пелат пелат, Милрам гауда млечен кашкавал, печурки, пршута, кулен, кромид, пиперка, лук, јајце, павлака, маслинки, магдонос, пармезан и оригано.

мала (20cm) 310 • средна (30cm) 360 • фамилијарна (40cm) 500 ден.