Portfolio

Насловна » Portfolio

Летна Пица

Доматен сос, кашкавал, свежи домати, шунка, пиперка, кромид и оригано

мала 200• средна 240•фамилијарна 340 ден.

Пица со кулен и чили пиперчиња

Екстра луто Salami Pizza with chilies
За оние кои сакаат нешто екстра луто

мала 210• средна 250•фамилијарна 350 ден.

Пица со шери домати

Пица со шери домати
Вкусете го незаборавниот вкус на шери доматите

мала 260• средна 290•фамилијарна 390 ден.

Бејкон Пица

Бејкон Пица Bacon Pizza
Пица со свежа павлака,кашкавал и бејкон

мала 240• средна 300•фамилијарна 400 ден.

Пилешка Пица

Пилешка Пица Curry Pizza
Пица со пилешко, кисели краставички и пченка

мала 240• средна 280•фамилијарна 390 ден.

Свинска Пастрмајлија

Свинска Пастрмајлија

Свинско месо, бибер и по желба јајце

200ден.

Бела Пица

Јајце со павлака, лук, сецкани маслинки и оригано

мала 200• средна 240•фамилијарна 340 ден.

Пилешка Пастрмајлија

Пилешка Пастрмајлија

Пилешко месо, бибер и по желба јајце

200ден.

Капричиоса

Pizza Capricciosa
Пелат, кашкавал, шунка, печурки, оригано

мала 200• средна 240•фамилијарна 340 ден.

Туна

Tuna Fish Pizza
Пелат, кашкавал, туна, кромид, маслинки и оригано

МАЛА 260ден• СРЕДНА 300ден•ФАМИЛИЈАРНА 400ден.

Load More Posts