PICA DOSTAVA

ВО СКОПЈЕ

Барате врвна Италијанска пица во Скопје? Pica dostava Portofino Skopje ви ја доставува највкусната пица во градот до вашиот дом. Кликнете на картата за да проверите дали доставуваме до вашата населба. Ако сте во близина на границата до каде доставуваме јавете се на телефон – секогаш може нешто да договориме. map pica dostava skopje

ЕКОЛОШКА ПИЦА ДОСТАВА Со нашите мопеди на електрична енергија допринесуваме за поздрава еколошка средина и помало загадување на воздухот

Пет причини зашто Pizza delivery Portofino Скопје, станува најпопуларниот пица сервис во градот!

  • Се што е направено е направено од нула и на рака. Пица тестотото се меси неколкупати на ден, рачно на лице место од најквалитетното брашно. Сосот е природен пелат од домати.
  • Кашкавалот е Millram Gauda од млеко и дупло е поскап од кашкавалот што го користат поголемите пицерии
  • Тестото се меси неколку пати на ден и секоја пица се тегне рачно и не се рола машински.
  • Зеленчукот и печурките го набавуваме самите секојдневно од свои проверени добавувачи и се мие два пати пред употреба. Сите пица додатоци се од врвен квалитет.
  • Независно која пица ќе одберете цената е иста а квалитетот врвен. И секогаш најбрзата пица достава – Pizza Delivery – во Скопје.

ТЕЛ: 077- 848 298, 077- 544 866

РОДЕНДЕНИ &

ЗАБАВИ

За квалитет, разновидност, љубезна услуга, точност со закажаното време на испорака и цени кои зачудуваат, јавете се во Pizza Portofino за експресна достава на пиците до вашата компанија, училница, или забава во вашиот дом.

Пица во секое време за вашата забава, роденден, деловна средба или журка

НОВА ПИЦА СО ДИМЕН ВРАТ НА ДРВА.!

мала 200• средна 260• фамилијарна 390 ден .

ЕКСТРА ДОДАТОЦИ

печурки • павлака •пиперка • маслинки • патлиџан • јајце – 20 ден.
пршута • печеница • кулен • сланина • кашкавал • сирење 50 ден.

avada-cafe-logo-footer