Loading...

септември 2016

Заљубени во Кари? Заљубени во Пица? Нова Кари пица од Pizza Portofino

Кари - индиски зачин за вкус и здравје Дали знаевте дека карито не е еден зачин туку тоа претставува мешавина од многу други зачини? Карито доаѓа [...]

Коментарите се исклучени на Заљубени во Кари? Заљубени во Пица? Нова Кари пица од Pizza Portofino

септември 2015

Пиво Ленд Скопје 2015

Вчера во Скопје започна годишниот фестивал на пивото "Пиволенд 2015 и ќе трае до недела 6 Септември. И годинава фестивалот се одржува на Скопската тврдина Кале. [...]

мај 2014

9 совети за добра пица достава

1. Познавање на градот. Планирање на доставата и определување на маршутата за возење однапред заштедува време и ја доставува пицата побрзо. Ние во Pizza Delivery Portofino [...]

Настани Скопје Мај 2014

Како и секоја година така и годинава во Мај месец Скопје им нуди богата програма со разноразни настани на своите жители и посетители. Ние ќе издвоиме [...]

Load More Posts

avada-cafe-logo-footer

Највкусната пица во градот

label_pizza

НОВО НОВО НОВО

Средна или Фамилијарна пица без купон

минус 20 денари од цената

 

Ради фискалната сметка Ве молиме да најавите ако сакате пица без купон

Од сега можете да платите и со кредитнa картичка

credit-card-icons

Купоните се валидни 6 Месеци од датумот на издавање